1. januára 2011

ĎALŠÍ ROK NA BLOGU...

Už o pár dní to bude rok, čo som si len tak pre radosť založila svoj BLOG: Moja stránka. Názov možno nie je ničím výnimočný, ale keďže som vtedy dlho premýšľala nad založením "mojej stránky", akosi prirodzene som si tento názov osvojila a aspoň vyjadruje moje "majetnícke" sklony k nej. (Nie nadarmo si z 2 rokov trápenia sa latinčinou na škole pamätám len 1 vetu - "omnia mea mecum porto" - všetko, čo je moje, si nosím so sebou...).


Som šťastná, že som si tak našla miesto na "ukladanie" svojich zážitkov, snažení a malých víťazstiev v podobe nejakého výtvoru. Za ten rok sa nazbieralo zopár príspevkov, ale čo ma teší viac - aj ľudí, ktorí na mojom blogu nachádzajú potešenie a nechajú pár milých slov.ĎAKUJEM ZA VAŠU PRIAZEŇ A DÚFAM, ŽE AJ NAĎALEJ ZAVÍTATE NA NÁVŠTEVU
NA BLOG MOJA STRÁNKA :o))

4 komentáre:

 1. Urcite sem budem nakukat...mas co ponuknut :) Som rada, ze som ta nasla v tom virtualnom svete....
  A ŠNR 2011 :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Není to dlouho, co jsem našla Tvoju stránku, ale o to víc se sem vždy těším!! Je tu pohoda, příjemné počteníčko a hromada inspirace!! Děkuji:o))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. POSÍLÁM VELKÉ POZDRAVENÍ V PRVNÍ, NOVOROČNÍ, NEDĚLNÍ VEČER.
  I JÁ SE BUDU V ROCE 2011 NAVRACET A NAKUKOVAT NA BLOG, KTERÝ SE MI MOC LÍBÍ A KTERÝ MOC CHVÁLÍM.
  TĚŠÍM SE NA DALŠÍ NÁVŠTĚVY.
  BOHDA

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Milá Zuzko, také přeji vše nej, nej v novém roce 2011 a velmi chválím TVOJE STRÁNKY zajímavého blogu :o)Moc se těším na další příspěvky!!!
  Ela

  OdpovedaťOdstrániť